В Херсоні планують замінити 5 000 вуличних світлоточок та провести термомодернізацію 4-х будівель лікарні (презентація)

23 липня в міській раді представники компанії Clean Energy Solution (CES) презентували проект, який впроваджується Північною екологічною фінансовою корпорацією НЕФКО та складається із:

– Термомодернізації будівель із реконструкцією системи опалення лікарні ім.О.С.Лучанського та закупівлі системи енергоменеджменту та енергомоніторингу.

–  Реконструкції вуличного освітлення (LED-світильники) із запровадженням нової системи диспетчеризації.

В рамках першої складової проекту буде проведена термомодернізація 4-х будівлях лікарні, що дасть можливість зекономити до 46% енергоспоживання. Попередня вартість – 4,2 млн євро.

В рамках другої складової на 84 вулицях буде замінено близько 5 тис. світильників на LED-світлоточки. Це вулиці, на яких зосереджена більша кількість навчальних закладів та маршрути громадського транспорту (вулиці були відібрані в результаті обстежено 241 км 350 вулиць та 9,5 тис. світильників). Попередня вартість – 2,7 млн євро.

Попередній бюджет проекту складає 7,3 млн євро, із яких грантових коштів – близько 1,3 млн євро, місцевий внесок – близько 1 млн євро, кредит НЕФКО – близько 5-ти млн євро.

Ознайомитися із презентацією можна тут:

Джерело: Херсонська міська рада