Хто стоїть за Агенцією розвитку Херсона?

На всі питання щодо створення Агенції розвитку Херсона розповів Артур Мадатян, радник Херсонського міського голови, в студії “Українське радіо ХЕРСОН”

Комітет Урбаністики і його підкомітети за напрямками: Транспорт, Благоустрій, Історичні пам»ятки, Парки і зелені зони, Сміття, Стратегічне планування, Безпека, Адмінпослуги та Вода Херсона, – все це має увійти до Агенції розвитку, що створюється у нашому місті.

Інформація про першу зустріч Комітету Урбаністики, на якій обрали модераторів кожного напрямку та намітили план дій, з’явилася наприкінці минулого тижня у соцмережах херсонського сегменту Фейсбуку. У публікації сказано, що у цьому Комітеті виділили 6 наповнених людьми підкомітетів, ще 3 напрямки озвучені, але чекають на своїх героїв – це Безпека, Адмінпослуги та Вода Херсона .

Усіх зацікавлених запрошували долучитися як до групи Агенції розвитку Херсона у Telegram, так і до її Комітетів.

Під час такої зустрічі було визначено принципи діяльності Агенції:

Визнаючи та розділяючи принципи представницької демократії, Агенція розвитку Херсона в своїй діяльності базується на принципах партисипації, інклюзії та рівності всіх перед законом. Прозорість та відкритість є основою побудови співпраці Агенції із зовнішнім світом. Свою проєктну діяльність, Агенція будує на професійних та експертних засадах, використовуючи інноваційні підходи та новітні технології. Доброчесність в контексті боротьби з корупцією є непорушним правилом для співробітників Агенції та усіх, хто взаємодіє з Агенцією.

Хто стоїть за комітетами, підкомітетами та, власне, Агенцією? Для чого вона створюється у Херсоні і коли офіційно затвердять її статут? Відповіді на ці та інші запитання можна знайти в інтерв’ю з людиною, яка є координатором, так би мовити ідейним натхненником Агенції розвитку, Артуром Мадатяном:

Тема дня 18.11.2019

Комітет Урбаністики і його підкомітети за напрямками: Транспорт, Благоустрій, Історичні пам»ятки, Парки і зелені зони, Сміття, Стратегічне планування, Безпека, Адмінпослуги та Вода Херсона, – все це має увійти до Агенції розвитку, що створюється у нашому місті. Інформація про першу зустріч Комітету Урбаністики, на якій обрали модераторів кожного напрямку та намітили план дій, з»явилася наприкінці минулого тижня у соцмережах херсонського сегменту Фейсбуку. У публікації сказано, що у цьому Комітеті виділили 6 наповнених людьми підкомітетів, ще 3 напрямки озвучені, але чекають на своїх героїв – це Безпека, Адмінпослуги та Вода Херсона . Усіх зацікавлених запрошували долучитися як до групи Агенції розвитку Херсона у Telegram, так і до її Комітетів. Хто стоїть за комітетами, підкомітетами та, власне, Агенцією? Для чого вона створюється у Херсоні і коли офіційно затвердять її статут? Ці та інші запитання поставимо сьогодні людині, яка є координатором, так би мовити ідейним натхненником Агенції розвитку. АРТУР МАДАТЯН, РАДНИК ХЕРСОНСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ, – ГІСТЬ НАШОЇ СТУДІЇ.

Опубліковано Suspilne Kherson Понеділок, 18 листопада 2019 р.