Експерти CES презентували пропозиції щодо санації лікарні Лучанського та заміни ліхтарів на LED-світильники

4 квітня у міськраді відбулося спільне засідання членів робочої групи з реалізації у Херсоні проекту НЕФКО та представників компанії Clean Energy Solution (CES).

Нагадаємо, у Херсоні планують провести теплову санацію будівлі Херсонської міської клінічної лікарні ім.О.С.Лучанського та повністю замінити ліхтарі вуличного освітлення на нові LED-світильники.

Так, за словами технічного експерта з енергоефективностіCES В’ячеслава Гусева, уже проведено детальне обстеження усіх будівель лікарні, зроблено необхідні розрахунки та складено пропозиції щодо заміни усіх вуличних ліхтарів у місті на LED-світильники.

«У лікарні ж плануємо замінити мережі теплопостачання, водопостачання та водовідведення, провести ремонт підвальних приміщень, покрівель та утеплити будівлі головного корпусу, поліклініки № 1, дитячої поліклініки, дитячого та пологового відділення», – відзначив В’ячеслав Гусев.

У частині заміни вуличного освітлення, зауважили експерти CES, мають намір оновити опори, прокласти сучасний кабель та впровадити систему автоматичного відстеження за роботою освітлення. Зі свого боку, перший заступник міського голови Ігор Козаков резюмував, що міська влада готова стати фінансовим партнером у реалізації презентованих заходів, а також запропонував на наступній зустрічі представити проект депутатам міської ради.

Джерело: Херсонська міська рада